Bal Wszystkich Świętych

25 listopada 2016r. na terenie naszego Ośrodka odbył się Bal Wszystkich Świętych. W całość przygotowań mocno zaangażowali się wszyscy nauczyciele, wychowawcy oraz nasza dyrekcja.

Wspólna radość i zabawa rozpoczęła się o godzinie 10:00 w naszej bawialni. Na balu każdego obowiązywał strój wybranego Świętego. Dzieci poprzebierały się za postacie błogosławionych i świętych, którzy żyli pięknymi wartościami. Cała sala wypełniła się świętymi postaciami. Byli wśród nich: Święty Fabian, Św. Sebastian, Św. Florian, Św. Franciszek, Św. Piotr, Św. Patryk, Św. Mateusz, Św. Łukasz, Św. Mikołaj, Św. Józef i Maryja, Św. Weronika i wielu innych. Trudno wymienić wszystkich.

Jak co roku wybieraliśmy też króla balu. W tym roku został nim Sebastian udający świętego Sebastiana, przebitego w zamierzchłych czasach strzałami pogan. Sebastian  tak się ucharakteryzował, że wyglądał na zranionego i krwawiącego. Na szczęście była to tylko czerwona farba do malowania ciała 🙂

Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki religijnej, chrześcijańskiej i nie tylko. Na balu było dużo konkursów. Już nie możemy doczekać się balu w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii

Powrót