Teatrzyk -Pani Jesień

Gromkimi oklaskami nasi podopieczni podziękowali za przedstawienie: „Pani Jesień dary niesie”, które zobaczyli w naszym ośrodku 3. października 2018.

Było to przedstawienie zagrane tylko dla naszego ośrodka w sali, która przez godzinę była prawdziwą widownią teatralną. Aktorzy na scenie przedstawili historię Świstaka i Pani Jesieni. Świstak przed swoim domem spotyka Panią Jesień, która napomina go, że idzie jesień i pora gromadzić zapasy na zimę. Świstak nie za bardzo jest chętny do pracy, ale w końcu udaje się go namówić, aby do kosza pozbierał owoce i warzywa.

Nasi podopieczni żywo włączali się w przedstawienie i w akcję na scenie i okrzykami pomagali Świstakowi odszukać właściwe warzywa i owoce, a także informowali Panią Jesień, że Świstak ją oszukuje. Czasami wszyscy mieliśmy wrażenie, że to nie teatr, a prawdziwa sytuacja J.

Dla naszych podopiecznych była to doskonała lekcja na temat owoców i warzyw i pytali kiedy teatr znów przyjedzie do nas z kolejnymi przedstawieniami, które są także świetną formą edukacji.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć

Powrót